Kurumsal

Vizyonumuz

Değerli iş ortaklarımıza hep beraber kazanacağımız, güven esasına dayalı, alanında en güçlü ürünler ve kaliteli hizmetlerle desteklenen en iyi, sürdürülebilir iş modelini sunmaktır.

Misyonumuz

Sürekli başarı ilkesi ile fark yaratmak, gücünü öncelikle insan kaynağından alıp; sunduğu sistemlerle iş ortaklarına sadelik, kolaylık ve verimlilik sağlamak, yarattığı ilklerle sektörünün en iyisi olmaktır.

Amaç

Temel amacı katma değerli dağıtım hizmetleri sunmak olan, Türkiye genelinde yaygın 1.000 den fazla satış noktası ile doğrudan çalışan, mobil ürün alanının lider markasıyız.

En ileri teknolojiye sahip teknolojik alt yapımız ile satış, satış sonrası destek, pazarlama ve katma değerli lojistik alanlarında hizmet veriyoruz.

İş modelimiz çerçevesinde ürün ve çözümlerimizin bulunurluğunu, tüketicilerimizin en yaygın şekilde ulaşabileceği satış noktalarında sağlarken, talebin yaratılmasına da yardım ediyoruz.

Satış sonrası hizmetlerimizle en yüksek hızı ve müşteri memnuniyetini sağlayarak ‘sattığınız ürün Quatro Mobile ise içiniz daima rahat olsun’ diyoruz.